Category

Шпанија

Хотел Fenal Mar 3* – Лорет де Мар, Шпанија

Хотел Фенал Мар – имате се што Ви треба за да уживате во одмор полн со релаксација во средина која Ви нуди беспрекорно уживање. Удобни соби, базен, ресторан со шведска маса со тераса, бар, бесплатен Wi-Fi, сместување за домашните миленичиња и другарчиња… Хотелот Фенал Мар располага со голем број на удобности кои ќе го претворат...
Read More
22
Apr

Хотел Sun Village 4* – Лорет де Мар, Шпанија

Хотелот Sun Village 4*, се наоѓа на 3 минути пешачење од плажа и поседува соби со поглед на море и прекрасна сина гледка кон истото. Хотелот располага со 2 приватни базени и  нуди бесплатно WiFi во внатрешноста на хотелот и во градините надвор. Секоја од собите  е опремена со ТВ, фрижидер, уреден  балкон и биро...
Read More
22
Apr

Хотел Маринер 4* – Лорет де Мар, Шпанија

Хотел Маринер 4* е место кое нуди модерни, климатизирани соби со приватни балкони. Сместен во Лорет де Мар, хотелот е на само 50 метри од плажата и располага со свој сопствен отворен приватен базен. Собите кои нудат пријатна и топла атмосфера се декоративно уредени и имаат сатетелитски приклучок и можност за гледање на некоја од вашите...
Read More
22
Apr