Month

May 2024

HOTEL GOLDEN BEACH 3* – МЕТАМОРФОЗИ

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис. Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен склоп за релаксирање и одмор. Хотелот располага со 47 соби: 1/3 ”Economy” собите се наоѓаат на приземје и немаат поглед кон море (брачен + eдинечен кревет), 1/3 “Standard” собите...
Read More
29
May

TORONI BLUE SEA 2* (OLD WING) – ТОРОНИ

Хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија. Хотелот содржи рецепција, ресторан, отворен базен, бар на базен, бар на плажа, (wi-fi), паркинг. Организиран е во два сместувачки дела од различна категорија. Хотелот нуди студија-соби на приземје, прв и втор кат. Собите се опремени со тераса/балкон,...
Read More
29
May