Category

Шенѓин

Вила АЛБЕРТИ – Шенѓин (на сама плажа)

Вила Алберти се наоѓа на сама плажа и во строг центар. Располага со студиа за до 4 лица (брачен кревет и кревети на спрат) и апартмани од 5 до 6 лица со истата структура на кревети на прв и втор кат без лифт. Сите сместувачки капацитети се опремени со: Легла во зависност од студиото/апартманот, тоалет (без...
Read More
09
Apr

Апартмани – Kalonis Deluxe – Шенѓин

Градот Шенѓин, Албанија е крајбрежен град кој излегува на Јадранското Море и претставува растечка туристичка дестинација позната по плажите и хотелските комплекси.Пристаништето во Шенѓин е едно од најпознатите и најголемите во Албанија.Песочната плажа во Шенѓин е една од најубавите плажи каде што може да ги поминувате летните одмори. Шенѓин ќе ви понуди широки плажи долги 3 км,...
Read More
05
Apr