Vila Zvoncica

VILA ZVONCICA KOPAONIK

www.vilakopaonik.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – 7 ДНЕВЕН НАЕМ

Тип на собаЛица19.12-26.1226.12-23.0123.01-27.0227.02-06.0306.03-20.0320.03.27.03
1/2 студио2405566505425425425
Апартман 14657840657657658658
Апартман 26688860708688688688
Апартман 38708910765708708708
ВИП Апартман5960121410111011960960
Петар Пан
Апартман
7102013081308130813081308
Минимум престој: 7 ноќевања

Помал број на ноќевања исклучиво на барање

Во цената е вклучено:

  • Наем на студио/апартман
  • Користење на ски гардеробер
  • Секојдневно одржување
  • Рецепција 24/7

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса 1ЕУР за лице на ден, деца од 7-15 години 0.70 ЕУР, деца до 7 години ГРАТИС
  • Хотелско осигурување 0.20 ЕУР за лице на ден
  • Доплатите се вршат во агенција

Опис на сместување:

–       Студио 1+1 ( максимум 3 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19м2

–       Апартман 1 ( максимум 4 лица ) 2 простории, спална соба со француско легло,дневна соба со една софа на развлекување до 25 м2

–       Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 м2

–       Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 м2

–       ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,

квадратура 40-50 м2

–       Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица)  две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2021 10% ПОПУСТ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *