Category

Валона

Вила Камелиа – Валона

Вила Камелиа располага со 1/2 и 1/3  студиа со опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето. Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња.. Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект) НАПОМЕНА:...
Read More
05
Apr