Category

Касандра

ВИЛА MIHALIS – НЕА ФЛОГИТА

50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На...
Read More
03
Apr

ВИЛА SPANOS – ПОЛИХРОНО

200 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Вила СПАНОС се наоѓа централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од  200м од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на први спрат, Сите апартмани се опремени со кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима  и балкон. ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ (19.05;26.05;02.06; 09.06; 16.06; 23.06; 01.09; 08.09; 15.09 и 22.09.2024)ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И...
Read More
03
Apr
1 2 3