Category

ТАСОС

Вила KIERION – Скала Потамиа – Тасос

ВИЛА “КИЕРИОН СТУДИО“  100 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг. На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос. Зелен остров комбинација на море и планина со чисти песочни плажи и тиркизна сина боја на морето.Изобилува со борова шума и мирис на медовина,природни сенки и планински возвишенија. Ипсарион...
Read More
09
Apr

Вила NAMA – Скала Потамиа – Тасос

SKALA POTAMIA – GOLDEN BEACH МОРЕ – ПЛАНИНА – БОРОВА ШУМА  50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг.На оддалеченост од 400км. и 30 мин. возење со траект се пристигнува на островот Тасос. Зелен остров комбинација на море и планина со чисти песочни плажи и тиркизна сина боја на морето. Изобилува со борова шума...
Read More
09
Apr

Вила OLGA & HRISTINA – Тасос

КОРИСТЕЊЕ НА: ПАРКИНГ,  КЛИМА УРЕД, WI – FI ( БЕСПЛАТНО)                 ЦЕНОВНИК ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌИ Сместување на дополнително лице (дете 0 – 8 год.) над бројот на креветите не е дозволено.Исклучок е можен само со претходно барање на меил за потврда во Агенцијата,кое доколку се одобри следи задолжителна доплата од 10€ од...
Read More
09
Apr