Srebrna Lisica 3*

Srebrna Lisica 3*- Kopaonik
https://www.srebrnalisica.com/

Цена по лице за пакет за наведен број на ноќи на база Појадок и Вечера

Тип на СместувањеМах лица01.12-23.1223.12-30.1230.12-02.0102.01-23.0123.01-06.0306.03-13.0313.03-20.0320.03-01.04
Мин.Престој77377777
2+0 Соба2   180€310228533347310270   212€
0+1 / 2+0Family Room2470296690520423323
1+1 Family Room3330196457362330248
2+1 Family Room4-6286179390323286232

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера

Во цената не е вклучено:
– Турстичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години плаќат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);
– Хотелско осигурување 0,30€ по лице на ден;

Услови за деца:
– Деца до 1,99 години ГРАТИС ( во присуство на две возрасни лица);
– Деца 2-6 години (во присуство на две возрасни лица) 50% попуст;
– Деца 6-11,99 години (во присуство на две возрасни лица) 30% попуст;

Доплати:
– Доплата за Ручек 6€ по лице на ден за возрасни; Деца до 11,99 години 3€ по лице на ден;
– За користење на 5-то легло 40% попуст;
– За користење на 6-то легло 60% попуст;
– За користење на Еднокреветна соба се наплаќа 2 цели суми;

Политика за откажување:
– Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
– Уплтатен аванс од 30% од вкупната сума не се рефондира;
– Доколку гостинот го прекине престојот , остатокот од средствата нема да бидат рефондирани;
– 50% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 15-8 дена пред почетокот на аранжманот;
– 100% од вкупната вредност на аранжманот ќе биде наплатено доколку се откаже резервацијата 8-0 дена пред почеткот на аранжманот;

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *