Sato 4* SUTO MORE

Хотелот е на одлично место, приватна плажа, базен, лежалки, чадор, крпи, сè е одлично, чистотата е исто така добра, целокупно одличен хотел “

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888

Hotel SATO 4*
Тип на Соба30.04-05.06 24.09-02.1006.06-30.06 11.09-23.0901.07-10.09
Цена по соба на ден на база Полупансион
DBL Park View
1 ADL577286
1 ADL + 1 CHD (2-11,99)627886
1 ADL + 2 CHD (2-11,99)83104115
2 ADL698796
2 ADL + 1 CHD (2-11,99)94117129
3 ADL100126139
DBL Sea View
1 ADL628388
1 ADL + 1 CHD (2-11,99)708494
1 ADL + 2 CHD (2-11,99)94112125
2 ADL7894105
2 ADL + 1 CHD (2-11,99)105126141
3 ADL113136152
Deluxe room
1 ADL102133160
1 ADL + 1 CHD (2-11,99)102133160
1 ADL + 2 CHD (2-11,99)102133160
2 ADL102133160
2 ADL + 1 CHD (2-11,99)102133160
3 ADL102133160
Доплата за FB 13€ по лице на ден
Ваby Cot – 5€ на ден
Задолжителен депозит 50€ по лице
Минимум престој – 5 ноќи, за помал број на ноќи 3-4 цената се зголемува(на барање)

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *