Perun Lodge 4*

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12.2022
16.12.2022
17.12.2022
28.12.2022
29.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
24.02.2023
25.02.2023
03.03.2023
04.03.2023
09.04.2023
STUDIO
SINGLE ROOM6571146757165
STUDIO 2 ADULTS87961471009687
SGL 1+1 CHD (0-4,99)6672147767266
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99)87961471009687
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)88971481019788
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)109120184126120109
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99)889714810197
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99)109120184126120109
1 BEDROOM APARTMENT
SINGLE ROOM7380157838073
APARTMENT 2AD9810715811110798
APARTMENT 2AD+EXTRA BED135147217153147135
APT2 1+1 CHD (5-11,99)9810715811110798
SGL 1+1 CHD (0-4,99)7481158848174
APT2 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)9910815911210899
APT2 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)123138198140134123
APT2 2+1 CHD (0-4,99)9910815911210899
APT2 2+1 CHD (5-11,99)123138198140134123
APT2 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)124139199141135124
APT2 2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)148161238168161148
APT2 3+1 CHD (0-4,99)136148218154148136
APT2 3+1 CHD (5-11,99)160174257182174160
Полупансион202020202020
Деца од 5-11.99 год.101010101010
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод 14 дена
50%
Под 14 дена
50%
Под 30 дена
100%
Под 14 дена
50%
Под 14 дена 50%Под 14 дена 50%
No Show75%75%100%75%75%75%
Минимум престој113111
Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 5 до 11.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, сауна, парна бања, интернет, трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2022 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 10% ПОПУСТ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *