JAT Apartments – Kopaonik

Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Тип на собиБр на лица28.11 05.1205.12 12.1212.12 26.1226.12 23.0123.01 30.0130.01 06.0206.02 20.0220.02 27.0227.02 13.0313.03 10.04
Бр на ноќи7777777777
Акција10% попуст пресметан во цената10% попуст пресметан во цената10% попуст пресметан во цената
0+1 / А2254340376568440461540461317306
2+0 / В2277357444616481504586504345312
1+1 / С3284389485664497521631521392327
2+1 / D4306464533703605634668634458412
3+1 / E54844897461.0906806801.036680495469
4+1 / 2+2 F64625538291.2047808171.143817582547

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години само осигурување 0,20€ по лице на ден.
– Појадок и Вечера 18,5€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)
– Појадок,Ручек и Вечера 26€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *