Hotel Club A 3* – Kopaonik

10% попуст за уплата до 31.10.2022

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

ПериодСменаМин.ноќиДвокреветна соба
Трокреветна соба
Еднокреветна соба
01.12 – 04.12Чет/Нед35273
04.12 – 12.12Нед/Пон35273
12.12 – 17.12Пон/Саб586120
17.12 – 20.12 Саб/Вто35273
20.12 -25.12Вто/Нед3/4/56794
25.12 – 30.12Нед/Пет3/4/56997
25.12 – 01.01Нед/Нед786120
27.12-02.01Вто/Пон690126
30.12-02.01Пет/Пон3109153
30.12-02.01Саб/Пон2121169
01.01 – 08.01Нед/Нед6/786120
08.01 – 15.01Нед/Нед786120
15.01 – 22.01Нед/Нед786120
22.01 – 29.01Нед/Нед775105
29.01 – 05.02 Нед/Нед775105
05.02 – 12.02Нед/Нед786120
12.02 – 19.02Нед/Нед786120
19.02 – 26.02Нед/Нед775105
26.02 – 05.03Нед/Нед775105
05.03 – 12.03Нед/Нед786120
12.03 – 19.03Нед/Нед35881
19.03 – 26.03Нед/Нед35273
26.03- 02.04Нед/Нед35273

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.
ПериодДвокреветна Соба
Трокреветна Соба
Еднокреветна Соба
05.01-08.01107150
12.01-15.01107150
19.01-22.01107150
26.01-29.0193130
02.02-05.0293130
09.02-12.02121169
16.02-19.02107150
23.02-26.0293130
02.03-05.0393130
09.03-12.03107150

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *