Gorski Hotel & Spa 4*

Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион

Цените во табела се од информативен карактер.

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

Тип на сместувањеКапацитет на соба12.12-16.1217.12-23.1224.12-28.1229.12-02.0103.01-11.0112.01-22.0123.01-29.0130.01-10.0211.02-19.0220.02-26.0227.02-05.0306.03-08.0309.03-12.0313.03-19.0320.03-03.04
Мин.престој333577777777444
Superior Room2-3758712418516011510114516010495/1067871
Family Superior Room2-48598141211182131114165182118108/1208880
Deluxe Room2-38598141211182131114165182118108/1208880
Family Deluxe Room2-495111160241208148130188208134122/1369990
Single Room1107125180272234167146212234150137 153111101

Gorski Suites
Цените се дадени за 2 лица на ден на база Полупансион

1-Bedroom Suites 1-4252295428648558396345504558356324/363262237
2-Bedroom Suites 1-54044766981064914644560824914578524/590422380

*За секое дополнително лице во Suites 12€ по лице на ден за возрасни, деца 2-11,99 години 6€ по лице на ден

Еаrly Booking:
– 15% попуст за резервации направени до 15.10.2021 (број на соби кои се продаат под Early Booking е строго ограничен)
– Попустот за рана уплата се пресметува само на услуга ноќевање
– Попуст за Early Booking не важи во период 30.12 – 28.01.2021

Во цената е вкчучено:
– Појадок и Вечера
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар ( затворен базен, џакузи, релакс зона, тапидариум, сауна свет – борова сауна, сауна со сено, финска сауна, парна бања, Шок туш, солено ледена соба, ледена фонтана.
– Базен на отворено со топла вода
– Неограничено користење на Фитнес Центар
– Wi-Fi
– Ски Гардеробер

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години – ГРАТИС
– Плаќањето се врши во агенција при резервација

Услови за деца:
– Деца до 1,99 години ГРАТИС
– Дете 2-11,99 години доплаќа 36€ по лице на ден
– Деца со 1 возрасно лице во Single Superior Room доплаќаат 36€ по лице на ден
– Деца во Family Room прво дете плаќа 36€ по лице на ден, второ дете доплата 6€ по лице на ден
– 3-то возрасно лице на дополнително легло 42€ по лице на ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *