Blue Kotor Bay Premium Spa Resort

BLUE KOTOR BAY 5* – PRCANJ
Тип на Соба16.04 – 31.0501.06 – 13.07 27.08 – 30.0914.07 – 26.08
Цена по соба на ден
Ноќевање со Појадокsngldblsngldblsngldbl
DBL standard mv118134152166200216
DBL standard sv129144162177212228
Dbl superior mv168190207228259286
Dbl superior sv182204221245277301
Deluxe Swim up Room283304373397457479
Минимум Престој 3 ноќи
Доплата за вечера 30€ по лице на ден
Туристичка такса се наплаќа на лице место во хотелот 1,50€ по лице на ден
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 61.80 МКД
Мерион Травел 077 / 60 88 88

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *