APART HOTEL AVALON – SUNNY BEACH

АПАРТХОТЕЛОТ АВАЛОН 3* се наоѓа во централниот дел на едно од најпознатите центри на Црното Море – Сончев Брег и само 1км. од античкиот Несебар. Апартхотелот е блиску до најголематаDisco GRAND Arena и до плажата LAZUR.
Хотелскиот комплекс е на 150 метри од плажа, погоден за целосна релаксација. AVALON располага со 550 кревети во 60 двокреветни соби и 120 еднособни апартмани опремени со кујна. Сите сместувачки капацитети во хотелот се пространи, стандардно опремени со телефон, кабловска телевизија, фрижидер и климатизација. Повеќето соби имаат панорамски балкон со поглед кон морето.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% попуст за резервации направени до 31.03.2020

-10% попуст за резервации направени до 30.04.2020

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини(цена за наем на студио или апартман од ден)  01.05-10.0607.09-30.09      11.06-30.0626.08-06.0901.07-25.08
СТУДИОмаксимум 2 лица29 €39 €46 €
АПАРТМАН  2+2(една спална и дневна соба)37 €47 €64 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детска градина

– Паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

– депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *