Хотел Мурите Клуб 4*

www.murite.bg 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 29.12-02.01.2022) : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2021
15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-22.12.2021 и 16.01-27.01.2021 и 07.02-10.04.2022
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено*Бонусите и попуистите за рана резервација се комибинираат за периодите од ПРВАТА и ЧЕТВРТАТА колона
Цените се по лице за 1 ноќевање на база полупансион.
Вид на сместување
01.12-22.12.2021
26.12–28.12.2021
06.03-10.04.2022
23.12-25.12.2021
03.01-15.01.2022
28.01-06.02.2022
29.12-02.01.202216.01-27.01.2022
07.02-05.03.2022
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+029€39€56€37€
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1+044€60€84€56€
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+235€45€62€42€
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+229€39€56€37€
Троспален апартман – АЗАЛИА 6+229€39€56€37€
Двокреветна соба –   ОРХИДЕА 2+024€34€51€31€
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1+035€51€75€47€
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+229€39€56€37€
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+224€34€51€31€
Троспален апартман- ОРАХИДЕА 6+224€34€51€31€
Во цената е вклучено : појадок и вечера , транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес,детски кат, интернет, паркинг.

Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 10€ , дете од 6-13.99 год. – 6€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

Дополнителни услови : 

▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно

▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст

▪ Дете од 6-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло плаќа + 50% од редовната цена

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 75€, дете од 6-13.99 год.- 45€ (задолжитено)

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *