Вила ЛЕОНАРДО 6 -Златибор

Вилата се наоѓа на 200 метри од центар на градот.Аартманите располагаат со /комплетно опремена кујна , дневна , спална , тераса ,WC , TV, купатило и тераса , WI-FI /. Обезбеден паркинг пред објектот . Во нив може да се сместат 4 особи

Цена за наем од ден 50 евра / 3,100 /

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *