Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел СНЕЖАНКА 3* - Пампорово - Зима 2017/2018

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018

(попустите се комбинираат)

Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

21.12-28.12.2017

09.12-20.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

(мин.4 ноќ.)

03.01-07.03.2018

08.03-31.03.2018

Двокреветна соба - цена по лице

2+1

63.00 €

26.00 €

23.00 €

Едноспален апартман - цена за соба

2+2

184.00 €

79.00 €

68.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 70% попуст

▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман - бесплатно

▪ Трет и четврт возрасен во апартман - доплата 10 евра на ден

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете (4-11.99 год.) - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб