Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Orlovetz 5* - Пампорово - Зима 2017/2018

www.hotelorlovetz.com 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-15.12.2017

16.12-25.12.2017

26.12-02.01.2018

20.01-03.02.2018

04.03-10.04.2018

03.01-19.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

04.02-03.03.2018

Двокреветна соба - ноќевање со појадок

2+1

27.00 €

32.00 €

56.00 €

36.00 €

Двокреветна соба - полупансион

2+1

34.00 €

40.00 €

64.00 €

45.00 €

Двокреветна соба - полн пансион

2+1

34.00 €

46.00 €

72.00 €

50.00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, паркиг, транспорт до ски лифт.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 25% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 20€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете (5-11.99 год.) - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб