Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Родопски Дом 4* - Чепеларе - Пампорово - Зима 2016/2017

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период од 11.01-22.01.2017 / 27.02-10.03.2017
(не се комбинира со попуст за рана резервација)

Вид нa сместување

Услуга

28.12-02.01

03.01-07.03

09.12-20.12

08.03-31.03

Двокреветна соба (2+1)

ПП

Цена по лице

59 €

26 €

22 €

Дете 0-11.99 год.

Бесплатно

Трет возрасен

 

30% попуст

Едноспален апартман (2+2)

ПП

Цена за 2 лица

180 €

78 €

59 €

Деца 0-11.99 год.

Бесплатно

Трет возрасен

9 €

9 €

9 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес

Доплата за транспорт до ски писти : до Чепеларе - 1 € по лице на ден, до Пампорово - 2 € по лице на ден

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : 50€ возрасен, 30€ дете

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб