Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Родопски Дом 4* - Чепеларе - Пампорово - Зима 2018/2019

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-31.01.2019/26.02-31.03.2019 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  09.12-24.12.2018 25.12-28.12.2018 29.12-02.01.2019 03.01-22.01.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 08.03-31.03.2019 23.01-07.03.2019  
Двокреветна соба 2+1 21,00 € 25,00 € 50,00 € 24,00 €
Едноспален апартман 2+2 29,00 € 38,00 € 71,00 € 36,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : - Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно- Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 70% попуст- Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно- Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно- Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 10€- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб