Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Ice Angels 4* - Боровец - Зима 2018/2019

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)
Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 22.12-28.12.2018 05.01-08.02.2019 16.02-31.03.2019
Вид на сместување | Период на престој 09.02-15.02.2019
Еднокреветна соба 1 115.00 € 103.00 € 72.00 € 68.00 €
Двокреветна соба 2+1 164.00 € 145.00 € 104.00 € 99.00 €
Јуниор сјуит 2+1 192.00 € 170.00 € 136.00 € 129.00 €
Јуниор сјуит – лукс 2+1 205.00 € 183.00 € 148.00 € 141.00 €
Двоспален апартман 4+2 255.00 € 230.00 € 205.00 € 195.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2 267.00 € 242.00 € 216.00 € 206.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
- Деца до 5.99 год. – бесплатно
- Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
- Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб