Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Флора Комплекс 4* - Боровец - Зима 2018/2019

www.flora-hotel.net

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-17.12.2018|05.03-31.03.2019 (важи за рез. од 16.10.2018)
Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 26.12.2018-03.01.2019 04.01-04.03.2019 18.12-25.12.2018 01.12-17.12.2018
Вид на сместување | Период на престој 05.03-11.03.2019 12.03-31.03.2019
   
Еднокреветна соба 1 121.00 € 73.00 € 57.00 € 48.00 €
Двокреветна соба 2+1 124.00 € 93.00 € 70.00 € 59.00 €
Студио 2+1 135.00 € 104.00 € 82.00 € 69.00 €
Едноспален апартман 2+2 158.00 € 121.00 € 99.00 € 83.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
- Деца до 1.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 69€, дете од 2-11.99 год. – 35€
- Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 40€, дете од 2-11.99 год. – 18€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб