Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2017/2018

 www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html 

Локација : 50 м од ски лифтовите
Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018

 

02.01-23.01.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

24.01-31.03.2018

Двокреветна соба - стандард

2+1

           26.00 €

          38.00 €

          28.00 €

Трокреветна соба - со балкон

3+1

           28.00 €

          40.00 €

          30.00 €

Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - доплата 10€ на ден

▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 10€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб