Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Radina's Way 4* - Боровец - Зима 2018/2019

www.radinasway.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
15% за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2018| 05.03-31.03.2019 (попустите се комбинираат)
Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-18.12.2018 19.12-28.12.2019 29.12-02.01.2019 20.01-18.02.2019 19.02-04.03.2019
Вид на сместување | Период на престој 05.03-31.03.2019 03.01-19.01.2019      
Еднокреветна соба 1 57.00 € 83.00 € 134.00 € 71.00 € 66.00 €
Двокреветна соба – стандард 2+1 73.00 € 106.00 € 169.00 € 89.00 € 84.00 €
Двокреветна соба – large 2+2 83.00 € 116.00 € 179.00 € 100.00 € 95.00 €
Едноспален апартман 2+2 93.00 € 126.00 € 189.00 € 110.00 € 105.00 €
Едноспален апартман – лукс 2+2 103.00 € 199.00 € 199.00 € 120.00 € 115.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
- Деца до 1.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
- Возрасен на дополнително легло во соба – 20% попуст од цената за лице
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 105€, дете – 50€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб