Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Borovets Hills 5* - Боровец - Зима 2017/2018

www.borovetshills-bg.com

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец
Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец,од каде што скијачите имаат одличен пристап да уживаат во својот омилен спорт.
Располага со одлично опремени капацитети за сместување, конферентна сала. 2 ресторани, лоби бар,ски гардеробер, ски училиште, детски кат.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, турски амам, тепидариум, парна бања,
сауна, солариум, релакс зона.

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 08.01-07.02.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

15.10-21.12.2017

22.12-28.12.2017

02.01-04.01.2018

05.01-11.01.2018

01.04-30.04.2018

12.01-08.02.2018

09.02-17.02.2018

Вид на сместување | Период на престој

18.02-31.03.2018

Двокреветна соба

2+1

42.00 €

51.00 €

46.00 €

33.00 €

Студио

2+2

48.00 €

60.00 €

53.00 €

38.00 €

Едноспален апартман

2+2

54.00 €

65.00 €

59.00 €

43.00 €

Двоспален апартман - лукс *цена за 4 лица

4+2

156.00 €

178.00 €

169.00 €

121.00 €

Еднокреветна соба

1

65.00 €

89.00 €

70.00 €

50.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 40% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб