Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Самоков 4* - Боровец - Зима 2018/2019

www.samokov.com

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 
БОНУСИ : 5=4 / 6=5 / 7=6 за период на престој 05.01-22.01.2018 I 05.03-31.03.2018 
Попустот за рана резервација и бонусите не се комбинираат. Резервации со бонус се валидни по 15.11.2018
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-04.01.2018 05.01-11.01.2019 12.01-01.02.2019 20.12-28.12.2018
Вид на сместување 02.02-20.02.2019 21.02-02.03.2019 03.03-31.03.2019
Двокреветна соба – НП 2+1 53 € 40 € 34 € 29 €
Двокреветна соба – ПП 2+1 56 € 44 € 39 € 33 €
Во цената е вклучено : НП – ноќевање со појадок, ПП – појадок и вечера, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби.
Минимален престој : 5 ноќевања во новогодишниот период, 3 ноќевања во останатиот период
Дополнителни услови :
- Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
- Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
- Возрасен на дополнително легло – 15% попуст
- Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете – 35€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб