Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Зима 2018/2019

www.festahotels.com

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 

10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018, 08.01-15.02.2019, 05.03-09.04.2019 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи од 01.11.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2018 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019 02.01-13.01.2019 14.01-25.01.2019 16.02-04.03.2019
Вид на сместување | Период на престој 05.03-09.04.2018     26.01-15.02.2019    
Двокреветна соба 2+1 44 € 59 € 105 € 68 € 57 € 55 €
Јуниор сјуит – студио 2+2 51 € 68 € 122 € 77 € 64 € 62 €
Aпартман 2+2 54 € 73 € 133 € 84 € 70 € 66 €
Еднокреветна соба 1+1 67 € 88 € 210 € 121 € 85 € 83 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет

Дополнителни услови : 


- Деца до 2.99 год. – бесплатно 
- Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
- Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст 
- Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст 
- Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст 
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€ 
- Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€ 
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб