Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2017/2018

 www.borovetz-resort.com

Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна

Вили Малина (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ, 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
на првиот спрат.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

29.12-02.01.2018

01.12-28.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

03.01-31.03.2018

ЈАГОДА

4+0

85.00 €

44.00 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

90.00 €

50.00 €

МАЛИНА

4+2

90.00 €

50.00 €

Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб