Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Лион 4* - Боровец - Зима 2018/2019

Локација : 1200 м од ски лифт
Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги занезаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентнисали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.
СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 10% за резервација и уплата до 31.10.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување од 02.03-31.03.2019 (попустите се комбинираат)
  29.12.2018-04.01.2019 05.01-11.01.2019 15.12-28.12.2018 01.12-14.12.2018
    16.02-22.02.2019 12.01-18.01.2019 19.01-25.01.2019
Еднокреветна соба     26.01-15.02.2019 23.02-31.03.2019
1 возрасен 135,00 € 60,00 € 57,00 € 53,00 €
Двокреветна соба (2+0)        
2 возрасни 143,00 € 87,00 € 82,00 € 75,00 €
1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.) 125,00 € 76,00 € 71,00 € 65,00 €
Двокреветна соба (2+1)        
2 возрасни 150,00 € 97,00 € 91,00 € 79,00 €
3 возрасни 203,00 € 133,00 € 123,00 € 109,00 €
1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.) 131,00 € 85,00 € 79,00 € 69,00 €
1 возрасен +2 деца (4-11.99 год.) 158,00 € 103,00 € 96,00 € 85,00 €
2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.) 176,00 € 115,00 € 107,00 € 94,00 €
Јуниор сјуит 2+2        
1 возрасен 161,00 € 113,00 € 107,00 € 95,00 €
2 возрасни 161,00 € 113,00 € 107,00 € 95,00 €
3 возрасни 214,00 € 149,00 € 139,00 € 125,00 €
4 возрасни 268,00 € 185,00 € 171,00 € 155,00 €
1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.) 161,00 € 113,00 € 107,00 € 95,00 €
1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.) 188,00 € 131,00 € 123,00 € 110,00 €
2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.) 188,00 € 131,00 € 123,00 € 110,00 €
2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.) 214,00 € 149,00 € 139,00 € 125,00 €
3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.) 241,00 € 167,00 € 155,00 € 140,00 €
1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.) 214,00 € 149,00 € 139,00 € 125,00 €
Едноспален апартман 2+2        
1 возрасен 274,00 € 193,00 € 179,00 € 162,00 €
2 возрасни 275,00 € 194,00 € 180,00 € 163,00 €
3 возрасни 278,00 € 197,00 € 183,00 € 165,00 €
4 возрасни 279,00 € 198,00 € 184,00 € 166,00 €
1 возрасен +1 дете (4-11.99 год.) 275,00 € 194,00 € 180,00 € 163,00 €
1 возрасен + 2 деца ( 4-11.99 год.) 275,00 € 195,00 € 182,00 € 164,00 €
2 возрасни +1 дете (4-11.99 год.) 275,00 € 194,00 € 180,00 € 163,00 €
2 возрасни + 2 деца ( 4 -11.99 год.) 276,00 € 195,00 € 181,00 € 166,00 €
3 возрасни + 1 дете ( 4- 11.99 год.) 277,00 € 196,00 € 182,00 € 164,00 €
1 возрасен + 3 деца ( 4 – 11.99 год.) 275,00 € 194,00 € 180,00 € 163,00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
Дополнителни услови:
- Деца до 3.99 год. – бесплатно
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете од 2-11.99 год. – 40€
- Локација: 500 метри од ски лифтовите
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб