Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Лион 4* - Боровец - Зима 2017/2018

Локација : 1200 м од ски лифт
Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на рецепција, паркинг, ски гардеробер, транспорт до ски лифт, интернет.
СПА Центар : внатрешен базен, билна сауна, финска сауна, парна бања, турска бања, туш со ароматерапија, фитнес центар

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017

БОНУСИ : 7=6 за датум на пристигнување 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

  

03.01-10.01.2018

16.12-28.12.2017

01.12-15.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

10.02-16.02.2018

27.01-09.02.2018

11.01-26.01.2018

17.02-31.03.2018

Еднокреветна соба

1

123.00 €

55.00 €

51.00 €

47.00 €

Двокреветна соба - стандард

2+0

131.00 €

76.00 €

71.00 €

67.00 €

Двокреветна соба - large

2+1

136.00 €

88.00 €

81.00 €

72.00 €

Јуниор сјуит

2+2

147.00 €

102.00 €

96.00 €

85.00 €

Едноспален апартман

2+2

247.00 €

169.00 €

158.00 €

141.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ски гардеробер, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете од 2-11.99 год. - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб