Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2017/2018

www.hoteliglikapalace.com

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт
Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор.
Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
(попусите на важат за Нова Година)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2017 26.12-01.01.2018   02.01-19.01.2018 20.01-02.02.2018   05.03-09.04.2018  
Вид на сместување | Период на престој 17.02-04.03.2018 03.02-16.02.2018
Двокреветна соба - стандард 2+2 31.00 € 46.00 € 37.00 € 31.00 € 28.00 €
Студио 2+2 29.00 € 46.00 € 37.00 € 29.00 € 25.00 €
Еднокреветна соба - стандард 1+1 44.00 € 90.00 € 55.00 € 43.00 € 40.00 €
Двокреветна соба - економи 2+0 25.00 € 75.00 € 31.00 € 20.00 € 18.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза (од 16-17ч.), користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во соба - 25% попуст (за Нова Година се наплаќа редовна сума, без попуст)
▪ НАПОМЕНА : за сместување во студио се наплаќаат 3 редовни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб