Попуст за рани резервации за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
8-mi-Mart-Apostolovic Belgrad-8-mi-Mart-2018 8-mi-Mart-Kragujevac-Shumarice 8-mi-Mart-Saraevo-Mostar 8-mi-mart-2018 Zima-2017-18-2 Online-Avio-Bileti

Хотел MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.mountain-paradise.org

Локација : 300 м од жичарницата
Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон.
Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 23.12-28.12.2017 01.12-22.12.2017
26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 01.03-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој   12.02-28.02.2018  
БОНУСИ : / 7=6/8=10 7=6/8=10 7=5/6=5/5=4
Студио 2+0 50.00 € 31.00 € 28.00 € 26.00 €
Едноспален апартман 2+2 54.00 € 33.00 € 30.00 € 28.00 €
Двоспален апартман 4+2 54.00 € 33.00 € 30.00 € 28.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, паркинг, интернет.

  Дополнителни услови : 

▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 80% од сумата за 2 лица
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 65€, деца од 2-11.99 год. - 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб