Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Св. Иван Рилски 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.saintivanrilski.com 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 27.01-31.03.2018

Цените се за 2 лица на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-02.01.2018

03.01-12.01.2018

01.12-27.12.2017

27.01-16.02.2018

13.01-26.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

 

17.02-31.03.2018

Двокреветна соба - главна зграда

2+1

        135.00 €

          80.00 €

          68.00 €

Студио - анекс зграда

2+1

        135.00 €

          80.00 €

          68.00 €

Едноспален апартман - анекс зграда

2+2

        149.00 €

          92.00 €

          80.00 €

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ледена соба, транспорт до жичарница

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 10€ , дете - 8€

Минимален престој - 5 ноќевања.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 4€ за 1 НП

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за паркинг : 7€ на ден (се плаќа на рецепција)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб