Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.greenwood-hotel.com

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб
Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 

15% попуст за период на престој 07.01-31.01.2018 (вкл.) 

- важи за резервации направени од 28.12.2017 

- не важи за доплата за полупансион и се вклучено 

- се комбинира со бонус 7=6 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-20.12.2017

15.01-28.02.2018

21.12-27.12.2017

28.12-01.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

01.03-31.03.2018

02.01-14.01.2018

ПП

Двокреветна соба

2+0

19,00 €

21,00 €

23,00 €

54,00 €

Студио

2+2

23,00 €

25,00 €

27,00 €

55,00 €

Едноспален апартман

2+2

27,00 €

29,00 €

31,00 €

59,00 €

Двоспален апартман

4+2

24,00 €

26,00 €

28,00 €

59,00 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 11€, дете - 7€

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 17€, дете од 4-13.99 год. - 11€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)

Дополнителни услови :

▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца

▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб