Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Кап Хаус 3* - Банско - Зима 2017/2018

www.kaphousehotel.com

Локација : во центар, 300 м од жичарницата
Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање.
Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ноќевање со појадок

01.12-26.12.2017

27.12-02.01.2018

03.01-07.01.2018

08.01-31.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

Двокреветна соба

2+1

20.00 €

46.00 €

28.00 €

19.00 €

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 8€, дете - 4€

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб