Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.grandroyale.bg

Локација : 300 м од жичарницата
Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018

Бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

27.12-04.01.2018

05.01-11.01.2018

01.12-26.12.2017

01.11-30.11.2017

Вид на сместување | Период на престој

HП - мин.4 ноќ.

12.01-10.03.2018

11.03-10.04.2018

Студио

2+1

57.00 €

33.00 €

26.00 €

24.00 €

Едноспален апартман

2+2

60.00 €

36.00 €

30.00 €

26.00 €

Двоспален апартман

4+2

56.00 €

33.00 €

25.00 €

23.00 €

Еднокреветно студио

1

96.00 €

58.00 €

46.00 €

42.00 €

Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 2.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб