Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.hotelperunbansko.com

Локација : 350 м од жичарницата
По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.
Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.
Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-21.12.2017 19.01-03.02.2018  

22.12-28.12.2017

29.12-

01.01.2018

Вид на сместување | Период на престој 09.01-18.01.2018 02.01-08.01.2018  (мин.3 ноќевања) 
04.02-31.03.2018
Двокреветна соба - економи 2+1 31.00 € 38.00 € 46.00 € 72.00 €
Еднокреветна соба - економи 1 42.00 € 55.00 € 72.00 € 120.00 €
Двокреветна соба - без балкон 2+1 32.00 € 40.00 € 48.00 € 74.00 €
Еднокреветна соба - без балкон 1 44.00 € 58.00 € 74.00 € 125.00 €
Двокреветна соба - со балкон 2+1 35.00 € 42.00 € 50.00 € 77.00 €
Еднокреветна соба - со балкон 1 48.00 € 60.00 € 79.00 € 127.00 €
Јуниор сјуит 2+2 42.00 € 50.00 € 62.00 € 93.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.

Дополнителни услови :
Дете до 1.99 год. - бесплатно
Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст
Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно
Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст
Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб