Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.perunlodge.com

Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018
7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

03.01-12.01.2018

23.12-28.12.2017

20.01-03.02.2018

01.12-22.12.2017

13.01-19.01.2018

05.03-20.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

мин. 3 ноќ.

04.02-04.03.2018

Студио

2+1

62.00 €

35.00 €

33.00 €

34.00 €

28.00 €

Едноспален апартман

2+2

67.00 €

38.00 €

35.00 €

36.00 €

30.00 €

Јуниор сјуит

2+1

67.00 €

38.00 €

35.00 €

36.00 €

30.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет.

Доплата за паркинг (на рецепција) - 9€ на ден.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден

▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб