Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Мурите 4* - Банско - Зима 2018/2019

www.murite.bg

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15 % за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за Нова Година)
10 % за резервација и уплата до 15.12.2018 (важи за Нова Година)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2018 и 10.01-13.04.2019 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2018 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019 20.01-03.03.2019
Вид на сместување | Период на престој 04.03-13.04.2019 02.01-19.01.2019 мин. 4 ноќевања
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 25,00 € 35,00 € 52,00 € 32,00 €
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1 37,00 € 52,00 € 77,00 € 49,00 €
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2 29,00 € 38,00 € 59,00 € 36,00 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2 25,00 € 35,00 € 52,00 € 32,00 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0 21,00 € 30,00 € 43,00 € 28,00 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1 31,00 € 45,00 € 65,00 € 41,00 €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2 25,00 € 34,00 € 50,00 € 31,00 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2 21,00 € 30,00 € 43,00 € 28,00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE– возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

Дополнителни услови :

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст

- Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст

- За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

- Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)

- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб