Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Мариа Антоанета 3* - Банско - Зима 2018/2019

www.maria-antoaneta.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 31.10.2018 | 20% за резервација и уплата до 30.11.2018
15 % за резервација и уплата до 21.12.2018
БОНУСИ : 6=5, 7=6 за период на престој 01.12-31.03.2019(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-15.12.2018 16.12-28.12.2018 29.12-01.01.2019 02.01-06.01.2019
07.01-18.01.2019 19.01-05.03.2019    
Вид на сместување | Период на престој 06.03-30.04.2019      
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+0 23,00 € 26,00 € 56,00 € 31,00 €
Еднокреветна соба 1 44,00 € 49,00 € 104,00 € 54,00 €
Јуниор сјуит 2+1 24,00 € 28,00 € 60,00 € 32,00 €
Јуниор сјуит со кујна 2+1 25,00 € 29,00 € 61,00 € 33,00 €
Едноспален апартман 2+2 28,00 € 31,00 € 63,00 € 36,00 €
Едноспален апартман со кујна 2+2 29,00 € 32,00 € 64,00 € 37,00 €
Двоспален апартман 4+2 28,00 € 31,00 € 62,00 € 35,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН – За возрасен: 8 eвра на ден по лице; За деца 6-11.99 години 4 евра на ден
Минимален престој : 29.12-05.01.2019 – 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

Дополнителни услови :


- Деца до 1.99 год. – бесплатно
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
- Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
- Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
- За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
- Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 60€, дете од 6-11.99 год.- 32€
- Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)
- Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб