Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* - Банско - Зима 2017/2018

www.banskohotelpremier.com

Локација : 150 м од жичарницата
Нов 5-ѕвезден хотел во подножјето на Пирин планина. Луксузниот стил создава пријатна,спокојна и опуштена атмосфера.
Идеално место за опуштање со своите два ресторани, лоби барот и СПА Центарот.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи на отворено, гимнастичарски салон,студио за јога, финска сауна,арома сауна, парна бања, римска бања, kneipp патека, тепидариум, дел за рекреација, масажи и фитнес процедури

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-15.12.2017 | 07.01-09.04.2018

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-21.12.2017

22.12-28.12.2017

29.12-06.01.2018

07.01-18.01.2018

19.01-03.03.2018

     

04.03-09.04.2018

 

Двокреветна соба

2+1

88.00 €

150.00 €

197.00 €

120.00 €

154.00 €

Двокреветна соба - поглед планина

2+1

105.00 €

168.00 €

215.00 €

138.00 €

172.00 €

Едноспален апартман

2+2

105.00 €

180.00 €

235.00 €

143.00 €

185.00 €

Едноспален апартман - поглед планина

2+2

123.00 €

196.00 €

253.00 €

161.00 €

203.00 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, СПА и фитнес центар, интернет.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 19€, дете -10€

Минимален престој - 5 ноќевања.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 27€ за 1 НП

▪ Возрасен на дополнително легло - 37€ за 1 НП

▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 95€, дете - 55€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб