Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Регнум 5* - Банско - Зима 2017/2018

www.regnum.bg

Локација : 400 м од жичарницата
Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил.
Сите апартмани се луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите им нуди лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала. 
Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам,
внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно
џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 30% попуст за период на престој 14.01-21.01.2018 (вкл.)

 

- Минимален престој 5 ноќевања 
- Не се комбинира со други попусти 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 20% попуст за резервации со престој од 01.12-29.12.2017 

(понудата не важи за 09.12.2017, 15.12.2017, 23.12.2017-25.12.2017, не се комбинира со други попусти)

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2017 (не важи за период 27.12-02.01.2018)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

27.12-02.01.2018

23.12-26.12.2017

10.01-18.01.2018

01.12-22.12.2017

03.01-09.01.2018

04.02-28.02.2018

01.03-14.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

19.01-03.02.2018

Едноспален апартман
- цена за 2 лица

2+2

200.00 €

165.00 €

130.00 €

110.00 €

Двоспален апартман
- цена за 4 лица

4+2

365.00 €

280.00 €

210.00 €

185.00 €

Две деца до 10.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Трето дете до 10.99 год. на доп.легло

41.00 €

35.00 €

29.00 €

23.00 €

Доплата за возрасен на доп.легло

55.00 €

46.00 €

38.00 €

31.00 €

Доплата за апартман со поглед на планина

5€ за апартман на ден

Доплата за делукс апартман

15€ за апартман на ден

Доплата за еднокреветна соба

10% попуст

25% попуст

25% попуст

25% попуст

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете (11-15.99 год.) - 45€, дете (6-10.99 год.) - 25€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб