Нова Година 2019 - Зима 2018/19 - Попусти за рани резервации - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Novi-Sad-Nova-Godina-2019-Early-Booking Nova-Godina-2019 Zima-Early-Booking-2018-2019 Online-Avio-Bileti

Хотел Лион 4* - Банско - Зима 2017/2018

bansko.hotelslion.bg

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување на 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на наза ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

03.01-10.01.2018

16.12-28.12.2017

01.12-15.12.2017

27.01-16.02.2018

11.01-26.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

17.02-31.03.2018

Двокреветна соба

2+1

143.00 €

101.00 €

82.00 €

77.00 €

Јуниор сјуит - студио

2+2

168.00 €

143.00 €

92.00 €

89.00 €

Едноспален апартман

2+2

282.00 €

212.00 €

166.00 €

154.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло -

26.00 €

19.00 €

16.00 €

14.00 €

▪ Возрасен на дополнително легло -

47.00 €

35.00 €

29.00 €

26.00 €

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 4€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб