Во тек се аранжманите за Лето 2018 - За повеќе информации обратете се преку нашиот контакт или директно во агенцијата. Ви благодариме.
Leto-na-planina-2018 Leto-2018 Online-Avio-Bileti

Хотел Санрајс 4* - Банско - Зима 2017/2018

www.hotelsunrisebansko.com

Локација : 300 м од жичарницата
Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга.
Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 22.12-28.12.2017 01.12-21.12.2017
26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 05.03-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој 12.02-04.03.2018
БОНУСИ : / 7=6 7=6/6=5 7=5/6=5/5=4/4=3
Студио 2+1 55.00 € 33.00 € 30.00 € 28.00 €
Едноспален апартман 2+2 60.00 € 35.00 € 32.00 € 30.00 €
Двоспален апартман 4+2 55.00 € 35.00 € 32.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :
▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 30% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 75€, деца од 2-11.99 год. - 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Оли Травел - Куманово
Слаткарница Зафир - Куманово
Ирски паб