Вила ВУЛА Лептокарија

0
Цена
Почнуваќи од€100
Цена
Почнуваќи од€100
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

80


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа.

Вила Вула е вила лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија.На 5 минути  од центарот.

Вилата ке биде за првпат на располагање на гостите кој ке се смета во оваа вила изградена во 2020 година.Самата вила располага со три ,четири и пето креветни студија кои дел се со странчен поглед на море.Сите студија се опремени со кујни ,тв,wi-fi ,клима и расолагат со пространи балкони.

 

 

 

термин

ноќи  1/3

eko

 1/3

студио

 1/4

студио

1/5

студио

06.02.20 8 130 170 190 200
06.10.20 8 200 240 270 280
18.06.20 8 240 260 290 300
26.06.20 8 270 300 330 340
07.04.20 8 290 320 350 360
07.12.20 8 320 350 380 390
20.07.20 8 340 379 409 419
28.07.20 8 340 379 409 419
08.05.20 8 340 379 409 419
13.08.20 8 340 379 409 419
21.08.20 8 340 340 390 400
29.08.20 8 240 280 320 330
09.06.20 8 205 230 260 270
14.09.20 8 160 190 230 240
22.09.20 8 100 130 150 160

Цените се однесуваат за 8 ноќевања  наем на студио

• Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети.
• Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
• поради генерално чистење на студиата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
• хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
• Користењето на климата е со доплата на лице место .

По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

– Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во агенција )
т.а. Мерион Травел не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската

 Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. Супер Травел и на самата агенција. 

 

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Задолжително патничко и здравствено осигурување – инфо во агенцијата

• За користење на две смени (8+8 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена
• Превоз: возрасни 3
0 € (повратен билет) / 20€ (1 правец), деца од 2-12 години 20 € (повратен билет) / 25 € (1 правец)

• Превоз: Тргнување од Прилеп ,Кавадарци
• Цените се изразени во € – евра , по курс 1 € = 62 мкд

Слики