Вила КАТЕРИНА ЛУКС – Неа Флогита

0
Цена
Почнуваќи од€80
Цена
Почнуваќи од€80
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

418


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH  на околу 70 м. од плажата. Располага со   1/6  дуплекс ,со две спални и простран дневен престој , модерно дизајниран, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), пространи тераси wi-fi –(вклучена во цената)

 Цени за термини по типови простории и услуги

Термини 1/6 ДУПЛЕКС Бр. ноќевања
18/05/2019 – 25/05/2019  Промо 80.00€  7*
25/05/2019 – 01/06/2019  Промо 90.00€  7*
01/06/2019 – 08/06/2019 179.00€  7*
08/06/2019 – 15/06/2019 199.00€  7*
15/06/2019 – 22/06/2019 219.00€  7*
22/06/2019 – 29/06/2019 249.00€  7*
29/06/2019 – 06/07/2019 499.00€  7
06/07/2019 – 13/07/2019 559.00€  7
13/07/2019 – 20/07/2019 589.00€  7
20/07/2019 – 27/07/2019 589.00€  7
27/07/2019 – 03/08/2019 589.00€  7
03/08/2019 – 10/08/2019 589.00€  7
10/08/2019 – 17/08/2019 589.00€  7
17/08/2019 – 24/08/2019 559.00€  7
24/08/2019 – 31/08/2019 219.00€  7*
31/08/2019 – 07/09/2019 199.00€  7*
07/09/2019 – 14/09/2019 179.00€  7*
14/09/2019 – 21/09/2019 159.00€  7*
Услови под кои важи аранжманот

 Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица  (Трето , четврто ,петои шесто  лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз).

  • Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
  • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
  • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
  • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман

•       За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)

•       За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра) 

•       Деца до 2 години бесплатно, без седиште

•       За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

Слики