Пирин Парк 5*

0
Цена
Почнуваќи од€64
Цена
Почнуваќи од€64
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

338


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

Период на валидност: 03.01.2018 – 21.12.2019г

Цената е за СОБА на ДЕН – ноќевање со појадок

Сместување цената е за недела-четврток петок и сабота
 Еднокреветна соба  стандард 1 adl   64 €   74 €
 Двокреветна соба стандард 2 adl   82 €   92 €
 Еднокреветна соба лукс 1 adl   74 €   82 €
 Двокреветна соба лукс 2 adl   92 € 102 €
 Двокреветна соба лукс  + дополни. легло 2 adl+1chd 4-11,99 106 € 118 €
 Двокреветна соба лукс  + редовно легло 2 adl+1chd 4-11,99 124 € 152 €
 Двокреветна соба лукс  + дополни. легло 3 adl 115 € 128 €
 Апартаман Фемили 4 adl 148 € 148 €
 Апартаман Фемили 4 adl+1chd 4-11,99 148 € 148 €

Цени во €, се плаќа во денари 1€ = 62 мкд
Легенда: adl возрасен, chd дете

Во цената Е вклучено:

Ноќевање со појадок;
Туристичка такса;
Интернет;
Паркинг,
Бесплатен шатл / закажан / до центарот на градот и обратно;
Употреба: фитнес, базен со хидромасажни млазници, детски базен, џакузи;
Сауна-парк / финска сауна, био сауна, парни бањи – календариум и лакониум,
Соба за релаксација;
Парк градина со отворен базен и детско игралиште;
Детско катче;

Во цената НЕ  Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Личен трошок на патникот
Неспомнати услуги

Попуст:
Дете до 3,99 години – бесплатно сместување во двокреветна делукс соба со 2 возрасни лица;

Цените не важат за верски и национални празници

 

Период на валидност: 03.01.2018 – 21.12.2019г

Цената е за СОБА на ДЕН – полупансион

сместување цената е за цена
  Двокреветна лукс соба 2 adl 124
  Двокреветна лукс соба 2 adl+1 chd 4-11,99 142
  Двокреветна лукс соба 3 adl 168
  Двокреветна лукс соба 1 adl+1 chd 104
  Еднокреветна лукс соба 1 adl 96
  Двокреветна стандарт соба 2 adl 112
  Двокреветна стандарт соба 1 adl+1 chd 96
  Еднокреветна стандарт соба 1 adl 90

Цени во €, се плаќа во денари 1€ = 62 мкд
Легенда: adl возрасен, chd дете

Во цената Е вклучено:

Ноќевање со појадок;
Туристичка такса;
Интернет;
Паркинг,
Бесплатен шатл / закажан / до центарот на градот и обратно;
Употреба: фитнес, базен со хидромасажни млазници, детски базен, џакузи;
Сауна-парк / финска сауна, био сауна, парни бањи – календариум и лакониум,
Соба за релаксација;
Парк градина со отворен базен и детско игралиште;
Детско катче;

Во цената НЕ  Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Личен трошок на патникот
Неспомнати услуги

Попуст:
Дете до 3,99 години – бесплатно сместување во двокреветна делукс соба со 2 возрасни лица;

Цените не важат за верски и национални празници

Слики