Интерхотел

0
Цена
Почнуваќи од€50
Цена
Почнуваќи од€50
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

481


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

 Ве известуваме дека поради чистење на базените истите нема да работат од 07 – 09 октомври 2019

Редовни цени 01.10.2019-31.01.2020

Цените за СОБА на ДЕН
Период 01.10.2019-31.01.2020 (сите соби по реновирањето се ЛУКС)

капацитет петок и сабота недела-четврток 7+ ноќи
SGL lux (еднокреветна лукс соба)
1 adl 68 € 55 € 50 €
1adl +1chd (4-11,99) 68 € 55 € 54 €
1adl +2chd (0-3,99 и 4-11,99) 68 € 55 € 54 €
DBL lux (двокреветна лукс соба)
2 adl 86 € 69 € 66 €
2 adl+1chd (0-3,99) 86 € 69 € 66 €
2 adl+1chd (4-11,99) 98 € 79 € 76 €
2 adl+2chd (0-3,99 / 4-11,99) 98 € 79 € 76 €
2 adl+1chd (12-15,99) 114 € 92 € 88 €
2 adl+2chd (0-3,99 /12-15,99 ) 114 € 92 € 88 €
Studio (студио – без кујна)
2 adl 124 € 100 € 96 €
2 adl+1chd (0-3,99) 124 € 100 € 96 €
2 adl+1chd (4-11,99) 124 € 100 € 96 €
2 adl+2chd (0-3,99/4-11,99) 124 € 100 € 96 €
2 adl+2chd (4-11,99/4-11,99) 124 € 100 € 96 €
2 adl+1 chd (12-15,99) 152 € 123 € 118 €
2 adl+2chd (0-3,99 /12-15,99 ) 152 € 123 € 118 €
3 adl 152 € 123 € 118 €
3 adl+1chd (4-11,99) 152 € 146 € 140 €
3 adl+2chd (0-3,99/4-11,99) 152 € 146 € 140 €
APP lux (апартман лукс)
2 adl 140 € 112 € 108 €
2 adl+1chd (0-3,99) 140 € 112 € 108 €
2 adl+1chd (4-11,99) 140 € 112 € 108 €
2 adl+2chd (0-3,99/4-11,99) 140 € 112 € 108 €
2 adl+1chd (12-15,99) 168 € 135 € 130 €
2 adl+2chd (0-3,99 /12-15,99 ) 168 € 135 € 130 €
3 adl 168 € 135 € 130 €
3 adl+1chd (0-3,99) 168 € 135 € 130 €
3 adl+1chd (4-11,99) 180 € 145 € 140 €
3 adl+2chd (0-3,99/4-11,99) 180 € 145 € 140 €

Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд
Доплата: вечера 12€ – возрасен, 8€ – дете 4-12
Легенда:   adl – возрасен,    chd – дете

Во цената Е вклучено:
Ноќевање со појадок
Користење на сауна, парна бања, фитнес центар
Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)
Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С,
Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С
Лежалка и пешкир покрај базените
Безжичен интернет во целиот хотел
Паркинг
Сеф на рецепција
Детско катче со аниматор
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Личен трошок на патникот
Неспомнати услуги

Капацитет за сместување

сместување минимум максимум
Двокреветна соба (француско легло) 1 возрасен 2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г
Двокреветна соба (разделени легла) 1 возрасен 2 возрасни + 1 дете до 3.99г.
Студио 1 возрасен 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Апартман Лукс 1 возрасен 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Апартман Фемили 1 возрасен 3 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г.

Напомена !
Сместување по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање до 12:00 ч. (локално време)
Цените НЕ ВАЖАТ за национални и верски празници, семинари, конгреси, и за дати:
/ 06-08.09.2019 / 20-23.09.2019/ 23-27.12.2019 /28.12.2019- 01.01.2020 /

Слики