Хотел Медите 5*

0
Цена
Почнуваќи од€58
Цена
Почнуваќи од€58
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

339


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

Хотел Медите 5*, реновиран во 2018 г. со нови хотелски содржини, нов најсовремен СПА центар…

Ценовник 01.12.2018-31.12.2019

Цените се по СОБА на ДЕН – ноќевање со појадок

сместување недела-четврток петок и сабота
De luxe (20 м2)
1 adl 58 € 70 €
1 adl + 1 chd /0-12 г./ 58 € 70 €
2 adl 71 € 84 €
Premium (24 м2)
2 adl 75 € 94 €
2 adl + 1 chd /0-12 г./ 75 € 94 €
3 adl 104 € 130 €
Junior app (28 м2)
2 adl 115 € 124 €
2 adl + 1 chd /0-12 г./ 115 € 124 €
2 adl + 2 chd /0-12 г./ 115 € 124 €
3 adl 160 € 172 €
Lux app 2 bedroom (31 м2)
4 adl 142 € 159 €
4 adl + 1 chd /0-12 г./ 142 € 159 €
4 adl + 2 chd /0-12 г./ 142 € 159 €
5 adl 168 € 186 €

Легенда: adl – возрасен,  chd – дете

Цените се во € се плаќа во денари, 1€ = 62 ден
Цените не важат за празници, семинари…..
Сместување по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање до 12:00 ч. (локално време)

 

Во цената Е вклучено:
Ноќевање,
Појадок,
Внатрешен базен со минерална вода,
Надворешени базени со слатка вода,
Сауна парк,
Зона за релаксација,
Фитнес,
Паркинг,
Сеф на рецепција,
Надворешно џакузи,
Туристичка такса,

Слики