ХОТЕЛ LAGUNA GARDEN 4*

0
Цена
Почнуваќи од€315
Цена
Почнуваќи од€315
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

66


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

 • Загарантирано најдобри цени
 • Грижа за корисниците на нашите услуги
 • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
 • Огромен број на задоволни клиенти

Бесплатен интернет во целиот комплекс

х.Лагуна Гарден 4* All inclusive + (се вклучено)

По лице 06.06-25.06. 26.06-01.07. 02.07-20.08. 21.08-05.09. 06.09-21.09.
1/2 соба 315€ 450€ 403€ 575€ 473€ 675€ 403€ 575€ 315€ 450€
ноќевања 7 10 7 10 7 10 7 10 7 10

 

Услови кои важат за хотелите за Бугарија се:
 • Еднократна туристичка такса за возрасни  5 €, деца до 11,99 години 3 €
 • Дете до 11,99 год. со двајца возрасни користи бесплатни услуги.
 • Две  деца од 2 до 11,99 години со двајца возрасни во 1/2 соба првото дете е бесплатнo, второто дете плаќа 30% од цена за возрасен.
 • Еден возрасен  во 1/2 соба  доплаќа 30% од цената на аранжманот.
 • Едно дете од 2 до 11,99 год.со еден возрасен во 1/2 соба,цената е kako за еднокреветна соба.
 • Трет возрасен на допoл. легло плаќа 80% од цената на аранжманот
 • Еден возрасен со две деца од 2 до11,99 год. во 1/2 соба,двете деца плаќаат по35% од цената за возрасен.

 

Превоз на релација:Скопје-Софија-Албена-Софија-Скопје (Секој ден)

Дете до 2 години бесплатно
Дете 02-6,99 години 15.00 евра
Дете од 07-09,99 години 31,50 евра
Лице над 10 години 62,50 евра

Време на поаѓање:

–Скопје –Софија-23.59

-Софија-Албена-07.30(локално време)

Време на враќање : 

-Албена-Софија-15.30(локално време)

-Софија-Скопје- 23.59(локално време)

Слики