Early Booking Discount понуда од Grand Royale 4*

0
Цена
Почнуваќи од€46
Цена
Почнуваќи од€46
Запамти во листа на посакувани

Adding item to wishlist requires an account

572


Имате прашања?

Ве молиме контактирајте не за било каква помош, нашиот тим ќе биде среќен да ви одговори

+389 77 608 888
info@meriontravel.com.mk


Зошто да направите резервација преку нас?

  • Загарантирано најдобри цени
  • Грижа за корисниците на нашите услуги
  • Сите дестинации и услуги се внимателно одбрани и организирани од наша страна
  • Огромен број на задоволни клиенти

ХОТЕЛ “GRAND ROYALE “**** БАНСКО www.grandroyalehotel.bg         
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 27.12-04.01

Полупансион

05.01-11.01 01.12-26.12

12.01-10.03

11.03-10.04
STUDIO
1adl 96 62 51 46
1adl+1chd 3-12.99 103 67 55 50
1adl+2chd 3-12.99 104 68 56 51
2adl 120 78 65 58
2adl+1chd 3-12.99 121 79 66 59
3adl 162 106 88 79
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+1chd 3-12.99 125 82 71 62
1adl+2chd 3-12.99 126 83 72 63
1adl+3chd 3-12.99 157 105 91 80
2adl 125 82 71 62
2adl+1chd 3-12.99 126 83 72 63
2adl+2chd 3-12.99 157 105 91 79
3adl 168 112 97 85
3adl+1chd 3-12.99 169 113 98 86
TWO BEDROOMS APARTMENT
2adl+2chd 3-12.99 227 147 118 107
2adl+3chd 3-12.99 228 148 119 108
3adl+1chd 3-12.99 227 147 118 107
3adl+2chd 3-12.99 228 148 119 108
4adl 227 147 118 107
4adl+1chd 3-12.99 228 148 119 108
4adl+2chd 3-12.99 257 167 134 122
5adl 267 173 139 126
5adl+1chd 3-12.99 268 174 140 127
Полупансион 9 9 9
Деца од 3-12.99 г. 4.50 4.50 4.50
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Минимум престој 4
Откажување резервација Под 45 дена 100% Под 30 дена 50% Под 25 дена 50% Под 5 дена 50%
No show 100% 50% 50% 50%
Соби:кујна,сеф,ТВ,телефон ,интернет,мини бар
Опис:ресторан,бар, СПА,паркинг,детски клуб,билијард,пикадо,ски гардероба, затворен базен,сауна,

џакузи,фитнес и др.

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 80 Еур за возрасни и 40 Еур за деца
Локација: 300 метри од Гондолата
Цената вклучува:користење затворен базен,парна бања,финска сауна,арома сауна,паркинг, детски клуб,интернет, трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ (ВАЖИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 12.01 И 10.04.2020)
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ (ВАЖИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 12.01 И 10.04.2020)
14=12 , 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 12.01.2020
5=4, 6=5 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 01.03.2020
ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ
ОТКАЖУВАЊЕ ИЛИ МЕНУВАЊЕ НА ЗА РЕЗЕРВАЦИИТЕ СО ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВИРАЊЕ СЕ ЗАДОЛЖУВА 100%
Слики